Чому на замку бучацький «Меморіал» і коли влада подбає про пам’ять політв’язнів і репресованих?

Нахабність банди синків-бахурів у Бучацькій владі вже давно немає меж, вони ж були переконані, що у теплих та зручних кріслах на роки! Але баскі хлопаки прогадали, їх Петруньо народ “прокатав” і вони в паніці: що буде?

 

Один найгрубший начальник вже пішов, а решта, тонші, ще вичікують. Щоправда, аж ніяк не поспішають кидати забави, балі, свої кобеляцькі захцянки з п’яненькими панєнками, якими обставилися, як засватані дженджуристі гульбани. Як той ненза-циган бреше Фреяк, як тузики підбріхують йому в тон вірний друг і кум Васятабуретка й уся прислуга з «білого дому», песиголовці-начальники бюджетних установ. Покірно, як цуцики, не дивлячись, голосують депутати, все «путьом», а тут, на тобі, перша посадка посіпаки з приміського села нібито за капшук «зелених». Що буде далі мож лиш здогадуватися. Люди кажут, що на пана Фреяка, пикатого начальника від культури «бізнесмена» Кавалка вже давно заведені кримінальні справи, від яких недалеко й до «цюпи» при новій владі. Але то таке, тепер про музей.

 

 

 

У Бучачі є музей політв’язнів і репресованих наших краян, яких совіти мордували, нищили, відправляли на Соловки за їх жертовну любов до України. Але нащо то нашим скотинякам-начальникам. Патріоти боролися з москалями, а держиморди борються з горілякою, непокірними, але не з властивою їм нехіттю щось робити для народу. Чи то вони думали, що за музей жертв подбає «червона Алла» з числа східняків, засланих москалями в наш край для упокорення, яка «замутила» концерт до Дня Незалежності, як звикла робити за совітів, чи взагалі ніц не думали, бо не навчені думати, не знаю достеменно.

 

 

 

 

Той музей закритий в підвалі НКВД на замок, ніби наші герої мають і далі скніти в москальській катівні з металевою табличкою на дверах. Подивився якось, то за серце хапає. Підвал сирий, експонати нищаться, опалення нема, здається ніби й влади української в нашому районі нема а «рулят» фейкові патріоти як кацапи. Вже й ніби комісія з Тернополя навесні приїздила, кажуть, ганьбила як того безлицого Кавалка, так і решту лукавих бариг з числа начальства, але віз і нині там, бо як був музей закритим так і залишився.

 

 

Видати, совок і рагулізм місцевих гицлів у владі непереборний! Музей мав би виховувати бучацьких людей, молодь в патріотичному дусі але нащо то Фреяку і Кавалку? Навіть панові Рою, який «має честь» очолювати комісію з ради і який колись так відважно псєчив недолуге начальство! Не за те принесені жертви, гинули наші Герої, щоб отакі поганці, як ті ординці, поховали нашу Незалежність задля власного благополуччя. Їх нічого не навчили минулі вибори, вони і далі лєцто зраджуватимуть пам’ять мільйонів репресованих і закатованих українців, ідеї вільної України, допоки ми усі не скажемо їм: «Досить!». Музей має діяти і влада зобов’язана зробити все, щоб були створені умови, аби нащадки вічно пам’ятали про тих, хто поклав своє життя за волю і за Україну! Справедливість і Добро мають перемогти, але тільки з нашою потугою!

 

Василь Бучацький

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.