Бучацька піаністка привезла із Львівського конкурсу II премію

Фото з мережі Facebook

 

Учениця Бучацької музичної школи Соломія Саламанюк брала участь у Першому Всеукраїнському конкурсі піаністів ім. О. Криштальського. Музичне змагання  відбулося у стінах Львіської національної музичної академії ім. М. Лисенка з 24 по 29 квітня, про це читаємо на сторінці Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. О. Криштальського y Facebook.

 

Близько 50 учасників із восьми різних міст країни (Львів, Київ, Дніпро, Харків, Тернопіль, Ужгород, Бучач, Суми тощо), змагалися за премії у таких категоріях: студенти музичних училищ, музичних коледжів, учні музичних студій при музичних академіях; учні старших класів середніх спеціалізованих музичних шкіл; студенти музичних академій. Переможці отримали дипломи Лауреатів та подарунки.

 

Наша Соломія стала Лауреатом ІІ премії у категорії учні старших класів середніх спеціалізованих музичних шкіл, з чим її і вітаємо. Бажаємо натхнення, ще більшої любові до музики та нових переможних досягнень.

 

Леся Ю.

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.