Бучацька дитяча музична школа: концерт-підсумок

7 квітня районного будинку культури у Бучачі наче ожив: неперевершеним концертом звітувала музична школа.

 

 

Навіть дощова погода не зіпсувала загальної атмосфери свята. Дитячий сміх, цікава музика, неперевершений спів та талановиті діти – ось на що варто було подивитися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти, які стали учасниками, лауреатами, номінантами, переможцями різноманітних музичних конкурсів та премій, сміливо і впевнено почували себе на сцені. Виконання народних, класичних та джазових композицій зробило вечір цікавим та насеченим. Ведучі, до речі, випускники музичної школи, наче справжні професіонали вели глядачів світом музичного мистецтва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гучними та тривалими оплесками обдаровували глядачі кожного артиста. Відчуття неймоввірної підтримки та захоплення не покидали схухачів упродовж усього концерту: хтось підспівував, хтось дивився зачаровано, а когось майстерне виконання музичних композицій розчулило до сліз.

 

 

 

Звичайно, нічого б із цього не було без вчителів. Вони зуміли прищепити дітям любов до музики та надихнули на невпинну подорож цим чарівним світом. Окрім того, за кожного учня, який стояв на сцені, вони хвилювалися, подекуди, навіть більше, ніж самі учні. Тому дякуємо їм. І не забуваємо також про батьків, які колись привели своїх дітлахів до музичної школи. Тепер вони можуть ними пишатися.

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.