Бучач. Випускники 2018 року! (ФОТО)

Дякую тобі, рідна школо!

Ти мій другий дім, ти – друзів коло.

Крила – це знання, літати будем,

Своїх вчителів не забудем…

… Лунає в голові, коли згадую про закінчення школи. Знайома мелодія довго не дає спокою й одразу згадую свій випускний. Це було справді чарівно: батьки, друзі, зачіски, розкішні плаття…

 

 

Цьогорічний випускний був трохи дощовим. Здавалося, небо плаче за тими роками, які ці ще вчорашні школяри, провели за партами. Так, вони виросли, скоро стануть зовсім дорослими, розлетяться у різні боки, хтось поїде вчитися в інше місто, а хтось – навіть в іншу країну, але всі стовідсотково пам’ятатимуть суботу 23 червня…

 

 

Запам’ятають мамині очі, повні сліз, міцні батькові обійми, відчуття невизначеності та невпевненості у тому, що буде завтра, одночасних радості та смутку. А ще вони запам’ятають, що зустрілися у монастирі отців Василіян, а не у парку чи коло РДА, як було у попередні роки. І параду випускників, як такого, не було. Кожна школа проводила свої урочисті частини.

 

 

Дорогі випускники! Нехай щастить вам у кожній справі. Нехай майбутній вищий навчальний заклад стане для вас другою домівкою, де ви знайдете друзів, коханий і, найголовніше, своє призначення, здобудете знання про улюблену справу. І нехай вас не лякає невизначеність, адже все буде саме так, як повинно бути. Щасти вам! Дякуємо батькам та вчителям за таке чудове покоління молодих людей, які будуватимуть нову країну. 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.