Бучач увійшов до 100 міст, у яких із туром побував Макс Кідрук

Направду, не кожному щастить побувати на презентації книг, від якої одразу хочеться перечитати все від сторіноки до сторіночки. Але сьогодні містяни мали чудову нагоду відвідати справді чудову зустріч.

 

 

 

Зустріч з Максом Кідруком (автором художніх книг, тревелогів, технотрилерів) пролетіла на одному диханні. Величезна кількість цікавих фактів про тварин, загадки історії, розповіді про мандрівки Мексикою, Перу та багатьмі іншими – усе це немов перенесло слухачів у зовсім інший світ. Півтори години пролетіли з блискавичною швидкістю, залишивши лише відчуття жаги до нових знань.

 

 

 

 

14 грудня тур 100містНОІМ побував і в Бучачі, яке виявилося аж 93-ім. Незважаючи на таку величну кількість обласних та районних центрів, Макс Кідрук не залишив байдужим нікого. Всім було цікаво послухати про його мандрівки та книги. “Класно, це було класно!“, – ділилися враженнями дівчата, виходячи з бібліотеки.

 

 

До того ж автор розповів не лише про книгу “Не озирайся і мовчи”, для популяризації якої й задумувався цей тур містами України. Він також згадав про “Мексиканські хроніки…”, “Твердиню” та “Зазаирни у мої сни”. Кожна з них – це цілий окремий світ, який потребує кмітливого та сміливого читача. Чому сміливого? Бо мало не кожна із книг містить у собі елементи містики, фантастики та конкретних наукових фактів.

 

 

 

Кількова словами прохопився про наступну книгу, зазначивши, що наступного року обов’язково приїде до Бучача з презентацією.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.