Боковий обвал об’їзної дороги може призвести до руйнації всього дорожнього покриття

29 березня до редакції “Бучацького інформаційного порталу” звернувся небайдужий мешканець м. Бучача із проханням висвітлення дуже важливої інформації. Роман Козак розповів про стан об’їзної дороги за Бучачем (Тернопіль – Івано-Франківськ). Чоловік запевнив, що частина гірки, яка підтримує бордюр та відбійник, зруйнована. Щоб побачити все на власні очі – вирушили на місце події.

 

 

 

 

Слова Романа Козака не те, що підтрвердились, а вжахнули. Адже достатньо одного-двох дощів і гору вже до того знесеної землі, вода розмиє. Якщо нічого зараз не робити – дорога біля моста може провалитися. Все ще було б і нічого, але саме тією дорогою їздять фури та  камази, вага яких кожного разу руйнує дорогу.

 

 

А про стоки для води взагалі не потрібно нічого говорити, це варто один раз побачити. Місцями їх взагалі немає, бо знесло водою. Смішно, правда? Стік, по якому повинна текти вода, знесла та ж вода. А як вона має стікати?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На зауваження уважного мешканця міста, дорожники, які трохи вище збирали болото і робили видимість, що латають дорогу, відповіли, що нічого страшного не станеться і взагалі це дрібниці. Вони навіть погрожували йому судом. Але як таким можна легковажити. А якщо, не дай Боже, станеться аварія і відбійник, який повинен був би втримати автомобіль, просто полетить у Стрипу? Хто тоді відповідатиме за наслідки? І хто зараз відповідає за безпеку руху дорогою державного рівня? Коли ми вже їхали із місця події, дорожники і далі продовжували “ремонтувати” дорожнє покриття. Бачили б вони, яку дорогу зробили у Струсові і скільки старого асфальту там викопали, щоб поставити новий.

 

31 березня ми знову вирушили на проблемну ділянку. Якщо чесно, було сподівання, що вже хоч щось зробили для ліквідації проблеми. Але, під’їжджаючи до місця обвалу побачили, ви не повірите, лише попереджувальну стрічку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чого ж вони чекають? Невже дощу? Чи манни небесної у вигляді підпертої дороги?

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.