Біля костелу у Бучачі знову трапилась аварія

Середина тижня для власників транспорту міста та району знову видалася стресовою. Чому знову? А тому, що вже не вперше автомобілі бучацького комунгоспу стають причинами нещасть.

 

 

 

Нагадаємо, що близько трьох місяців тому перед костелом під колесами “ЗІЛа” комунгоспу загинув працівник цього ж підприємства.

 

 

 

 

 

Фото з мережі Інтернет

 

 

 

 

 

 

 

А в середині жовтня на вулиці Шевченка перекинувся спеціалізований автомобіль Бучацького комунгоспу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, на щастя, ні водії, ні пасажири, ні перехожі не постраждали, зіпсовано лише майно.

 

 

 

Аварія, у результаті якої пошкоджено чотири автомобілі, трапилася ще до обіду середи. Як вдалося з’ясувати, водій БККП зупинив авто вище зі схилу (десь коло смітників) і працівники комунгоспу вивантажували каналізаційні труби. Раптом, службова машина покотилася вниз, таранячи все на своєму шляху. Власники пошкоджених автівок обурені, адже не очікували, що  транспорт комунгоспу, який мав би бути у відмінному технічному стані, може спричини аварію та завдати стільки клопоту. На місце пригоди прибула поліція, причини та масштаби завданої шкоди з’ясовуються.

 

 

 

P. S. Чи довго ще містяни мають спостерігати за бездіяльністю та безвідповідальністю начальника комунгоспу? Скільки ще аварій та, не дай Боже, нещасних випадків має статися, щоб потреби міста обслуговувала технічно справна та безпечна техніка?

 

 

Власний кореспондент

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.