Коли у Бучачі з’явиться безпечна художня школа?

       Нещодавні відвідини художньої школи вразили до глибини душі: потріскані стіни, відсутність води, туалет надворі, старі вікна, крізь які проникає холод, пічне опалення в кожному класі, через що відчувається гар. До того ж, над вхідними дверима і вздовз шляху до вбиральні немає ринви, тому капає на голову і на землю, підмиваючи фундамент. На відміну від музичної школи, художня здається не надто приємним місцем.

 

     Пропозиції щодо перенесення її в інше приміщення були озвучені дуже давно, але все так і залишилося – лише пропозиціями. Вихід із цієї ситуації не знайдено і діти змушені тулитися тут. До речі, це колишній будинок австрійського генерала, пізніше приміщення використовували для технікуму, розповідають навіть про те, що тут і конюшні були. Сьогодні ж, це державний навчальний заклад основ образотворчого мистецтва.

А ось такою дорогою діти прямують до школи і повертаються додому

 

   Станом на 1 вересня, школа прийняла 140 діток, до речі, не лише місцевих. На уроки приїжджає троє дітлахів із сусіднього району – Теребовлянського. Тут вивчають живопис, композицію, історію мистецтва і навіть скульптуру. Але як, скажіть, можна працювати, якщо навіть немає чим помити пензлики і руки?
      Ще у березні 2016 року депутат П. Чорнота звертався до В. Фреяка з питанням щодо перенесення художньої школи в інше приміщення. Останній, в свою чергу, звернувся за “допомогою” до діячого мера. У відповідь ми отримали лише відписки та відмовки.
      Також до влади звертався директорхудожньої школи,  але результати відсутні.
     Одним словом, з пустого перелили в порожнє і на тому все закінчилося. Хоча у районі відбулося начне скорочення штату у деяких установах і можливість перенесення художньої школи є цілком реальною, але знову пролема – відсутнє бажання в районного керівництва. У той час, як наші діти кожного дня, фактично, ризикують своїм життям і здоров’ям (невідомо, коли саме у старому приміщенні знову утвориться нова тріщина чи відпаде штукатурка), голова районної ради В. Фреяк попиває каву з апарата, вартістю майже 10 тисяч гривень, який куплений за бюджетні кошти.  
         Нещодавна інспекція показала, що на сполох потрібно було бити ще кілька років тому. Але влада наче не помічає цієї проблеми. Навіть складається враження, що вони навпаки стараються замовчати та відтягнути вирішення, мовляв, нехай хтось інший це зробить. Начальство жирує, а молодий спраглий до мистецтва цвіт нації навчається в жахливих умовах.

А так на очах “роз’їжджається” будинок. Зверніть увагу на те, як “перехилило” двері

Петро Чорнота, депутат районної ради

і Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.