Автомобіль, який вивозив людей із Дебальцево, знову повертається на Схід

           Картоплю, крупи, одяг та інші необхідні речі 10 листопада збирали солдати Бучацького району та Слобідки Джуринської для наших бійців на Сході.

 

Фура із зібраним попрямує до Бахмута і там чекатиме на розвантаження. З Бучача у телефонному режимі волонтери з’ясовуватимуть, які речі та продукти потрібні воїнам та пізніше доставлятимуть їх до кожного бійця, адже вони постійно переїжджають.

 

 

 

 

До  збору продуктів та теплих речей долучилися мешканці сіл Бучацького району, священики, єпископ Бучацький УГКЦ Дмитро Григорак із Чорткова. До слова, у сусідньму містечку працюють над створенням сухих борщів.

 

 

Близько восьми місяців “Opel Frontera” перебував у зоні АТО, з нашим земляком – бійцем з Трибухівцьів, прикривав вихід з оточення Дебальцево, потім в Луганській області на дальньому рубежі-кордоні з Росією. Був підремонтований бійцем і після демобілізації переданий воїну з Підзамочка. Після ротації зі Сходу на полігон та звільнення солдата, був знову відремонтований та в черговий раз їде в зону бойових дій, щоб рятувати людські життя.

 

 

До слова, ще один “Opel Frontera” після служби наших двох бійців з с. Ліщанець та с.Трибухівці залишився служити в районі Маріуполя. Два броньовані Т4 зараз в розвідці 128-ї бригади та воїнів УДА в Авдіївці. Всюдихід “Daihatsu” у диверсійної групи на промзоні. Ще на передовій чотири УАЗи : з Бучацького міжрайонного управління водного господарства (ПМК-153), Монастириської лікарні та двох наших бучачан, які пожертвували їх для фронту. Реанімобіль “Бучач” у медичній службі “Госпітальєрів” побував на всіх ділянках фронту та біля Криму. Недавно збирали кошти на дооснащення монітором пацієнта реанімобіль. І взагалі хлопці віддають форму, наколінники, бронежилети, які їм привозили волонтери і вони йдуть по “другому кругу” на фронт.

 

 

 

 

P. S. Дякуємо добровольцям з Волонтерському центру у Бучачі та всім небайдужим краянам, які долучилися до збору продуктів та теплих речей. 

 

Леся Ю.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.