Аварія. «Пішов спати» автомобіль БККП

Фото з мережі за авторства Varta

За повідомленням дописувача “Varta”, в Інтернеті з’явилася інформація про те, що 18 жовтня, на вулиці Шевченка перекинувся спеціалізований автомобіль Бучацького комунгоспу.

 

Жителі міста опинились перед запитанням – чи  це новий вид парковки від адміністрації Бучацького КПП? А, можливо, це створення нових умов для технічної діагностики ходовї частини автомобіля, заміна мастил, балансування коліс, обробка антикорозійкою?  Все ж таки 21-е століття! Як розуміти це нововведення?  145-а реформа  від правлячої партії? Модернізація шляхів управління? Насправді, це деградоване, безвідповідальне та байдуже ставлення чиновників до засад логічного господарювання!

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що на початку вересня трапилась смертельна ДТП за участю сміттєвоза з комунгоспу.

 

 

 

Після трагедії у Facebook ще довго точилася дискусія і дописувач Maksim Kernitskiy оприлюднив кілька світлин аж дуже “задовільного стану” сміттєвоза:

 

 

 

 

А в той час начальник ККП Кміть Богдан, який представляє Блок Петра Порошенка, їздить на “джипі”. Очевидно, що заправляє та обслуговує авто за державні кошти. З достовірних джерел знаємо, що за серпень місяць Кміть Б. І. отримав 22 075, 43  грн.  Мало? Не вистачає? Як бачимо, ШЕФ ККП перетворив працівників комунгоспу  на рабів, створив їм жахливі умови праці, чим наражає їх на небезпеку.

 

За віком, керівник вже повинен бути на пенсії, то нехай би йшов на відпочинок, а не доводив до смертей підлеглих і не знищував  майно комунгоспу  своїм «прогресивним» керуванням! Наперед вдячні, за відповідний крок від Кмітя Богдана! Можливо після чергового візиту до церковного Храму, свідомість чиновника зміниться і перстане «протирати штани» в кріслі начальника???

 

 

Пенсіонерам-пенсію! Молодим-дорогу!!!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.