Американка Керолайн Кауфман повертається до США

Більше двох років у Бучачі жила та працювала волонтерка Корпусу Миру Керолайн Кауфман. Через кілька днів її місія в Україні закінчується і вона повертається до Америки.

 

 

 

Ми створили для Керолайн прощальну зустріч: багато сміялися, обговорювали теперішні події в Україні та чули її позитивні враження про українців. Дівчина неодноразово зазначала, що наше місто справді чудове і їй подобалося тут жити. Попри ретельну  роботу з дітьми, основним завданням було – навчання їх англійської мови.  Також Керолайн залучала дітей до екологічних міні-проектів, та намагалась пояснити, що зберігати навколишнє середовище – це дуже важливо. Дівчина двічі організовувала прибирання річки  Стрипа! Об’єднувала містян, та показувала їм, що добробут та комфорт власного життя знаходиться у їх  руках.

 

 

Окрім того, вона долучалася до міських свят, працюючи разом з іншими молодими та ініціативними людьми. І мовний бар’єр,  для Керолайн, не був перешкодою! Навпаки, спілкуючись, вона не боялася, що скаже щось не так, як зазвичай буває з нами, коли ми пробуємо щось сказати англійською. Напевно, цього варто повчитися – не боятися помилок, а продовжувати навчання до моменту, поки не вийде. А ще неможливо не згадати про її чарівну посмішку, неймовірно щирі та відкриті емоції.

Радіємо, що вдалося стати свідками такого цікавого життєвого шляху дівчини з іншого кінця світу.

 

 

 

P. S. До нових зустрічей, Керолайн. 

 

 

Колектив “Бучацького інформаійного порталу”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.