Активісту з Бучача побили автомобілі

Про те, що громадському активісту Роману з Бучача побили автомобілі, ми дізналися з його сторінки у “Facebook”.

 

Ще вночі він звернувся до мера Бучача Й. Мосціпана з питанням про безпеку у місті: ” Яким чином, Ви думаєте про безпеку у Вашому з нами місті та про нас, простих людей, котрі самостійно та безоплатно виконуємо частину Вашої роботи часто цілодобово не висипаючись, та ще й жертвуючи своїм не легко здобутим майном?…” Перший пост із повідомленням про псування майна зібрав немало відгуків, коментарів та обурень. Вранці, Роман зазначив, що він вже давно чекав подібних дій, йому останнім часом активно погрожують, навіть переслідують. Коли він працював над справою Сеника, це викликало цілу підводну хвилю, яка тільки зараз набирає обертів.

 

Світлини зі сторінки Романа

Світлини зі сторінки Романа

 

 

P. S. А й справді. Де наша поліція, де мер міста з камерами, на які ми з Вами даємо шалені гроші. Чому на пішохідний перехід спрямовано кілька камер, а костел та “білий дім” належать до “сліпої” зони? Чому взагалі повинно виникати таке питання, якщо чоловік працює над встановленням порядку в місті? З особистої розмови стало зрозуміло, що працівники поліції, м’яко кажучи, не в захваті від роботи Романа. Можливо, через те, що він інколи бачить і робить навіть більше, ніж вони, хоч це і не є його обов’язком?

 

 

Редакція “Бучацького інформаційного порталу”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.