Заради чого люди пікетували Верховну Раду?

         17 жовтня вперше з часів Революції Гідності у Києві знову зібралась велика кількість людей. Понад 20 різних організацій, зокрема: “Рух нових сил”, “Самопоміч”, “Громадський рух “Народний контроль””, “Демократичний альянс”, міжфракційне об’єднання “ЄвроОптимісти”, “Справедливість”, “Батьківщина”, “Свобода”, “Європейська партія України”, представники громадських і волонтерських організацій, добровольчі батальйони, українські воїни, учасники Автомайдану.

 

Метою зустрічі було змусити депутатів прийняти ряд обіцяних ними законів:

1. Внесення змін до виборчого законодавства (відміна мажоритарної системи, відкриті списки, заборона політичної реклами);

2. Створення антикорупційних судів;

3. Відміна депутатської недоторканності.

 

Всі ці зміни теперішня більшість Верховної Ради декларує вже багато років.

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі виступи з трибуни зводилися до одного: не буде в Україні ладу, допоки у країні буде олігархічний устрій і Президентом буде олігарх. У таких умовах очікувати нормального життя і розвитку не доводиться ні студентам, ні пенсіонерам, ні вчителям, ні лікарям, ні підприємцям, ні фермерам, ні представникам інших професій.

 

 

Хочеться відзначити, що мітинг під стінами Верховної Ради – не забаганка однієї людини, як голосить валда з усіх каналів, а справді виступ свідомих людей і організацій. Влада, називаючи мітингувальників “проплаченими” і “рукою Москви”, нічого нового не придумала порівняно з владою Януковича, яка у свій час також говорила про “наколоті апельсини” та “майданутих”.

 

Усі, хто підтримує протест, у першу чергу підтримує себе і майбутнє своїх дітей та онуків, а не політиків. Бо станом на сьогодні Саакашвілі не може балатуватися ні у депутати Верховної Ради, ні на пост Президента України.

 

 

Ще один міф: національність Саакашвілі. Давайте розділяти політиків не за національністю, а за тим, хто що зробив… Чи може діючий Президент України з діда-прадіда є українцем? Читайте, думайте, аналізуйте…

 

 

 

Депутат  Бучацької   районної  ради

Петро  Чорнота

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.