А найбільше на День молоді глядачам сподобались флеш-моб та світлодіодне шоу

Святкування Дня молоді, яке традиційно відбувається в останню неділю червня, цьогоріч об’єднали також з відзначеням Дня Конституції України (28 червня). Неділя видалася чудовою, погода не підвела, справді хотілося радіти життю, веселитися та співати. Та й як тут сумувати, якщо концертна програма розпочалася ще о 15 годині. І не лише в міському сквері. У цей же час, на стадіоні “Колос” розпочався матч між футбольними клубами Трибухівців та Тернополя, а потім навіть відбувся фінал кубка району з футболу.

 

Концертну програму, практично, у центрі міста, розпочали студенти Бучацького коледжу Подільського ДАТУ та зразкового ансамблю народної музики “Веселі гудаки“. Увагу слухачів також привернув КВІНТЕТ із міста Львова: хлопці настільки вправно володіли своїми голосами, що їм навіть не потрібно було музичних інструментів. Видовищні богатирські ігри найбліьше сподобалсь малюкам, які захоплено дивилися і на лицарів з щитами, і на дівчат із шаблями, і на вояків української повстанської армії зі зброєю. Не обійшлося і без сучасних борців за мир і справедливість. Закінчився такий екскурс у минуле світлинами на згадку.

 

 

Танцювальний флеш-моб, підготовка до якого, тривала цілий тиждень, зібрав навколо не лише любителів танців. Усім було цікаво, що ж буде цього року. І якими б не були сподівання, але реальність їх перемогла: знайомі та запальні світові хіти у поєднанні з “коронними рухами”, зробили своє – усі були в захваті, а найбільше діти, які й брали участь у цьому флеш-мобі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не обійшлося і без танцювальної феєрії хореографічних колективів району. Тут Вам і “Престиж“, і “Посмішка“, і “Нон-Стоп“, і “Перлина“, і “АРТ“, і “Мажор“, і “Старт“, і навіть танці ведучих.

 

 

 

 

А біля фонтану розташувалися бучацькі любителі гітарної музики. Спокій, шум води та зелена трава навіювали романтичний та музичний настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошуючи драйвовий молодіжний гурт із Тернополя “Tik tu”, організатори сподівалися, що всі дітлахи підуть Додому спати і залишиться лише молодь, яка захоплюється такою музикою. Але не так сталося, як гадалося, навпаки, на вечір діток не поменшало. Навкруги смачно пахло поп-корном, а веселий дитячий сміх змушував посміхатись навіть найсерйозніших дядьків.

 

 

А як всі чекали на світлодіодне шоу – словами не передати. Яскраві та мерехтливі постаті у повній темряві зробили свою справу. Майже всі глядачі фільмували яскраві виступи на телефони, щоб потім ще не раз згадувати незвичайний День молоді та День Конституції України в Бучачі 2017 року.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.