Обережно! Не проваліться під тротуар

До редакції нашого видання звернулися обурені мешканці міста з проханням достукатися до громадськості та влади. Як пояснюють люди, що ще наприкінці минулого тижня після чергової зливи обвалилася частина тротуару на вулиці Шкільній. Сьогодні вже середа, а провалля кожного дня збільшується.

 

 

Коли тільки зробили тротуар на цьому боці вулиці (над Стрипою), містяни дуже раділи, адже тепер можна не хвилюватися за дітей, які йтимуть до школи. Але перша ж злива показала, що боятися є чого – величезних калюж, вода з яких просто немає куди діватися. Користувачі Facebook вже неодноразово оприлюднювали фото та відео таких підтоплень, але жодних реакцій від відповідних служб не було.

 

 

До речі, ще коли тротуару не було, дітлахи моли кататися тут на роликах та скейтах, але чи то через якість асфальту, чи то через “збережливість” місцевих чиновників, утворилися величезні вибоїни. Ще й постійна вода свою справу робить, і до величезних ям на вулиці, де розташовані чотири школи (перша, початкова, гімназія і тепер художня), районний будинок культури  та один садочок, додалася ще вирва та тротуарі. Враження складається, що все робиться для того, аби батьки купували для дітей каноє та човни, адже осінь вже близько. Зважаючи на це, вирішувати проблему із якістю дороги та розмиванням муру під тротуаром потрібно негайно та справді на совість, а не, як в нас вже заведено, два рази на рік за десятки тисяч гривень.

 

 

P. S. Поспішаємо повідомити, що після кількох дощів є загроза втратити ще й підпірний мур.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.