Як відновити життєву енергію?

       

             Улюблена справа вже не приносить задоволення, а навпаки забирає багато життєвих сил? Не хочеться виконувати будь-яку роботу? Здається, що світ став занадто тісним та складним? Куди ж поділася життєва енергія та що робити, щоб її зберегти?

 

 

 

 

 

 

Завзяття до роботи, бажання до саморозвитку, творча наснага – як тільки не називають життєві сили. Саме вони рухають людину вперед, змушують працювати та кожного дня заново відкривати світ. Ви не повірите, але не доведені до кінця справи, брехня, страх, ворожість, недовіра, нестача спідкування з природою, перевантаження, образи і короткий сон стають ноглиначами життєвих сил. До того ж, спілкування із “енергетичними вампірами” – теж не виняток. Інколи людина навіть не здогадується, що негативно впливає на Ваше самопочуття.

 

 

Для того, щоб почувати себе справді активними та повними сил, потрібно більше часу приділяти собі, разом із сім’єю їздити на природу, займатися улюбленою справою, висипатися. Важливо також доводити всі справи до кінця: віддавати позичене, дотримувати слова, поїхати у давно заплановану мандрівку.

 

Ні для кого не є секретом, що недостатня кількість сну погано впливає не лише на внутрішнє самопочуття, а й на зовнішнє. Найпершою ознакою останнього є стан шкіри, особливо в осінньо-зимовий період. У поєднанні з сухістю та лущенням вона набуває не надто привабливого вигляду, а впевненості це не додає. Тому не варто забувати про повноцінний сон та відпочинок, збалансоване харчування та пиття великої кількості, яке так необхідне нашому організму і в дощ, і в вітер.

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.