Говоримо про волосся: як пришвидшити ріст?

 

Весна, як відомо, чудова можливість позбутися надокучливого головного убіру та дозволити сонечку лагідно розчісувати кожне пасмо волосся. Але що робити, якщо від осені воно мало виросло та ще й виглядає не надто здоровим? Вихід є, читаємо на сайті Health.Info.

 

 

Найперше, що впливає на стан та ріст нашого волосся – харчування. Тому варто проаналізувати свій раціон і, можливо, відмовитись від некорисних продуктів.

 

 

Найперше, що варто влючити до свого раціону – це яйця. Вони містять білок і біотин, які сприяють росту та підтримуюють здоровий вигляд волосся. До того ж, у цих звичних для нас продуктах харчування є лейцин, який сприяє активному діленню клітин,  а також амінокислоти, які необхідню всьому організму.

 

 

 

 

Потрібно також звернути увагу на гарбузове насіння. У такій, здавалося б, маленькій зернинці є дуже багато вітамінів (B1, B2, B3, B4, B5, B6). Перших чотири “запускають” ріст волосся, а інші два – забезпечують здоров’я шкіри голови. До того ж, гарбузове насіння рекомендують вживати тим, у кого випадає волосся та є навіть перші ознаки облисіння. Воно також корисне для профілактики діабету, для вестибулярного апарату, кишечника, роботи головного мозку, для серця і судин.

 

 

 

 

 

Не варто також нехтувати мигдалем. Він містить вітамін Е, який також сприяє росту волосся. У 30 г. мигдалю міститься денна норма саме цього вітаміну. Якщо щоденно вживати кілька цих дрібних горішків – поліпшиться якість сну, відпочинку, мозок збагатиться фосфором, знизиться рівень холестерину в крові.

 

 

 

 

 

Корисною є чечевиця або ж сочевиця. Це трав’яниста рослина родини бобових. Містить багато заліза, яке необхідне для швидкого росту волосся. Окрім того, вона містить цинк, мінеральні речовини, вітаміни групи В та холін. Останній, зокрема, поліпшує кровотік шкіри голови.

 

 

 

 

Вживаючи в розумній кількості вищеперераховано продукти, не варто забувати й про м’ясо. Мова йде про курятину, яка містить білок. Останній необхідний для вироблення кератину – речовини, з якої на 80 % скаладається волосина. Корисною також буде і риба, зокрема лосось. Він містить жирні кислоти омега-3, які живлять волосяний фолікул і стимулюють ріст волосся.

 

 

 

Бережіть себе та своє волосся.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.