Якщо ви вже ходите без шапки – весна близько, але…

           Після морозної та холодної зими, усі ми вже з нетерпінням чекаємо тепла, свіжості, сонечка та весни. Інколи навіть здається, що вона прийшла вже сьогодні, чи навіть вчора після обіду, але завтра показує, що рано ще скидати із себе шубу і шапку. Потрібно ще трохи почекати, адже така раптовість у заміні одягу на тонший, може призвести до хвороби. Так, саме до неї, адже після зими наш імунітет виснажений, майже усі страждають від недостатньої кількості вітамінів, ще й цей холод, який наче невидимий ворог підкрадається все ближче і ближче до тіла.

Саме у такий період, коли здається, що вже тепліше, хоча насправді, кілька градусів великої різниці не мають, потрібно вдягатися навіть краще ніж у люті морози.

Не забувайте про ноги. Вони завжди мусять залишатися в теплі. Не потрібно забувати, що температура зранку, коли Ви йдете на роботу і вдень, коли виходите пообідати чи навіть працюєте на відкритому повітрі, відрізняється. Ось тоді найлегше намочити взуття і, тим самим, спровокувати переохолодження, а йому тільки цього й потрібно – знайти щілинку в імунітеті.

Не залишайте вдома головний убір. Шапка, шарф, берет і тому подібне, не лише зберігатимуть тепло, а й триматимуть всі думки вкупці. До того ж, лютий завжди непередбачуваний – то вітерець війне, то сніжок летить, а Ви знову без шапки. Ось і починається нежить, а за ним кашель і знову все за добре відпрацьованою схемою. А весна вже близько…

Щоб не бути із хворобою на “ти”, одягайтеся тепліше та пам’ятайте, що весна рано чи пізно все одно прийде, але ж як Ви її зустрічатимете в ліжку?

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.