Як не стати жертвою літньої спеки?

Вже кілька днів поспіль неймовірна спека охопила все навкруг. Вона проникла навіть у ті закутки, де, здавалося б, зажди буде по-весняному свіжо. І це все дуже добре, бо літо надворі, але потрібно пам’ятати, що така спекотна погода погано впливає на загальне самопочуття людини.

 

Як себе поводити у спекотний день? По-перше, на відкрите сонячне світло варто виходити лише у вранішні та вечірні голини, адже саме в перед- та післяобідній час спека найбільш небезпечна. Зажди, виходячи на сонце, одягайте головний убір. Це може бути капелюшок, панамка чи звичайна бандана. А ще, бажано, вдягати одяг світлих кольорів та з натурального матеріалу. Це убезпечить від зайвого перегрівання. Носіть сонцезахисні окуляри. Адже саме вони попереджають появу зморшок, проблеми з зором. Пийте більше рідини. Тут все залежить від ваших вподобань, але найкраще пити воду. У склянку можна додавати лимонний сік чи навіть мед. На солодкі газовані напої покладатися не варто, адже вони не лише не втамують спрагу, а навпаки, посилять її. Фахівці не рекомендують у літню пору захоплюватися  і кавою чи чаєм, а про алкоголь не може бути навіть мови. На кожного вищевказані напої впливають по-різному, а тут ще й спека. Якщо Ви схильні до хронічних захворювань, а особливо серцево-судинних, варто бути пильними, адже підвищений атмосферний тиск та задуха можуть спричинити непередбачувані наслідки.

 

Якщо ж у такий по-справжньому літній день Ви вирушили на природу, не забувайте про затінок. Надмірне перебування на сонці може спричини опіки різної важкості, тому чітко контролюйте час перебування на сонці. Оберігайте дітей і в цей час краще захопити їх пасивнішими іграми.

А ще, будьте уважні до найменших симптомів чи натяків на погане самопочуття. За потреби, зверніться до лікаря та будьте здорові.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.