Вже грудень, а на вулиці плюсова температура – будьте обережні…

Цьогорічна зима надворі розпочалась трохи раніше, ніж календарна. Вже від середини листопада нам докучали морози та невеликий сніг. А от початок грудня вирішив трохи “змилосердитися” і вдень температура повітря може сягати позначки плюс 3. Але чи добре це для нашого організму та як не застудитися саме у таку не дуже зимову погоду?

 

 

Беззаперечно, прочитавши, Ви скажете про те, що все це знаєте, але ось чи виконуєте? Тож…

 

Вранці, виходячи з дому, звертайте увагу на реальну температуру. Адже термометр за вікном не покаже вітру чи ожеледиці під ногами. А Ваша світла куртка, чи шубка та взяття на підборах не надто пасуватимуть до легкого дощу та тонкого льодового покриву. Тому одягайтеся, як то кажуть, за погодою.

 

 

 

Важко втриматися, щоб не засміятися, але миття рук ще ніхто не відміняв. Цієї простої істини нас вчили ще у садочках, але мало хто згадував, що вмивати обличчя також потрібно часто. Особливо у період, коли навколо мало не кожен другий чхає або кашляє, що вже й казати про громадський транспорт, поліклініки та магазини. Якщо не мате змоги вийти з приміщення, де перебувають аж надто “чхальні” люди – одягніть маску, або прикрийте ніс шарфом. І нехай на Вас дивляться скоса, краще потурбуйтеся про себе зараз.

 

 

 

 

Прийшовши додому, носоглотку прополощіть розчином соди чи солі. Такий механічний спосіб “вимиє” бактерії та віруси, не залишаючи їм шансу на “гостювання”. Для профілактики рекомендують змащувати крила носа оксоліновою маззю, пити більше теплих чаїв та компотів. Не забувайте про зволожувальні креми та радісний настрій.

 

 

 

Будьте здорові і відкидайте всі думки про хвороби.

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.