А Ви готові до весни?

Щось цього року зима затягнулася. Вже через два з половині тиждень Великдень, а надворі ще сніг в коліно і мороз. Незважаючи на всі березневі примхи, переконані, що тепло таки не за горами і весна вже недалечко. Сонечко вже вище, гріє краще. Чекаємо…

 

 

 

Як правило, коли виходить весняне сонечко, нам так хочеться поніжитися в ліжечку та пізніше вийти надвір, але не варто засиджуватися вдома. Навпаки, потрібно більше рухатися, навіть внести певні корективи у розпорядок дня задля того, щоб мати вранці час на зарядку чи навіть пробіжку. Не забувайте, що вже з наступного тижня годинники переведемо на годину вперед, тож плануйте свій час грамотно.

 

 

 

 

Після холодної пори року, напевно, кожен, захоче трохи скинути зайвого, як то кажуть, того, що наїв за зиму. Але цим процесом не варто аж надто захоплюватися чи зосереджуватися на конкретній дієті. Адже взимку ми і так не отримували необхідної кількості вітамінів, а тут ще й дієта. Підберіть такий раціон, щоб забезпечити себе всіма потрібними для організму “енерджайзерами”: їжте більше фруктів, овочів, гуляйте на свіжому повітрі та сонечку, живлячи шкіру таким необхідним вітаміном D.

 

А тепер про одяг. Навіть він є запорукою гарно проведеного дня. Обирайте улюблені кольори, не забувайте про чудовий весняний макіяж та незамінну посмішку, яка зігріє навіть у весняні морози. А ще, налаштовуйте себе на позитив, знайомтеся з новими людьми та втілюйте мрії в реальність.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.