Від зимової холоднечі врятують повноцінний сон та глінтвейн

Ну й зима цього року видалась: багнюка, дощ і пронизливих холод. Не те, до чого ми звикли. Та й коли таке було, щоб у перші дні січня температура повітря сягала позначки 6-9 градусів вище нуля? Така нестандартна погода неабияк впливає на загальне самопочуття і організм може навіть переохолодитися. Що ж робити, щоб не захворіти та врятуватися від переохолодження?

 

 

Найперший, хто приходить на допомогу – це повноцінний сон. Мінімальна кількість годин нічного відпочинку повинна складати не менше 8-9 годин. Так, інколи важко встежити за своїм режимом, але лягати спати потрібно не пізніше 22-23 години. А от від післяобіднього сну доведеться відмовитися, адже це уповільнює обмін речовин.

 

До речі, традиційна система медицини, що походить з Південної Азії (Аюрведа), у зимову пору рекомендує займатися сексом частіше, ніж навесні чи влітку.

 

 

 

 

 

Поряд із вечірнім чаєм, корисним буде і глінтвейн. Але, вживаючи його, потрібно пам’ятати, що це не ліки, а лише ароматний напій. Він допоможе впоратися з першими провісникам застуди та вбереже імунітет. Червоне вино, яке є основою зігріваючого трунку, підвищує гемоглобін, про те його також варто вживати в міру. А в поєднанні з яблуком, лимоном, імбирем, корицею, гвоздикою, мускатним горіхом та іншими компонентами, не лише підбадьорять, а покращать сон.

 

 

 

 

 

У період холоднеч пори шкіри та поверхневі сполучні тканини звужуються, це перешкоджає втраті тепла, але якщо одягнутися забагато, то можна застудитися швидше. Тому обирайте своє вбрання відповідно до погоди. І не потрібно соромитися яскравих кольорів (червоний, помаранчевий), адже саме вони допоможуть зберегти більше вогню в полі аури. Не варто забувати, що більше половини свого тепла ми втрачаємо, коли не носимо головного убору, але і тут все повинно бути в міру. Погодьтеся, що в шерстяному береті буде жарко за температури +5.

 

 

 

І, незважаючи на погоду, ноги завжди повинні бути в теплі. А ще, у період зимових холоднеч, бувайте в доброму товаристві, зберігайте тепло, віру в добро та читайте хорошу літературу. Успіхів Вам.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.