Святкуйте і смакуйте шоколадом

 

 

Для когось солодощі є обов’язковим елементом сніданку, обіду і навіть вечері. Серед усього асортименту ласощів, без сумніву, найголовнішим є шоколад. І саме сьогодні у всьому світі відзначають День шоколаду.

 

 

 

 

У наш час є дуже багато батончиків, цукерок і навіть напоїв з шоколаду. Комусь до вподоби білий, комусь – чорний, а хтось фанатіє від молочного. Що ж ми про них знаємо?

 

 

 

Найперше, і це, напевно, знають всі, шоколад покращує настрій, навіть сил та енергії додає. Це відбувається завдяки цукру та кофеїну. Але не варто забувати, що ефект від такого “енергетика” не довготривалий.

 

 

Друге. За інформацією декотрих джерел, шоколад може знижувати тиск.

 

 

 

 

Третє. Шоколад не рекомендовано давати домашнім улюбленцям. Річ у тому, що у какао-бобах міститься теобромін. Це алкалоїд, ефект від вживання якого схожий на кофеїн, тільки значно слабший. А у великих дозах (щонайменше плитка шоколаду одразу) для домашніх улюбленців є небезпечною, бо містить токсини. До групи ризику входять також коні та папуги.

 

Четверте. Чорний шоколад, як і всі інші його різновиди, негативно впливає на зубну емаль.

 

П’яте. У шоколаді міститься залізо, кальцій, магній, мідь. Недарма у деяких салонах краси його використовують і як косметичний засіб.

 

 

Віддавати перевагу потрібно тому шоколаду, який містить більше какао-бобів. А вони забезпечують нашу шкіру колагеном, що надає їй еластичності та антиоксидантами. Для того, щоб добре себе почувати, людині  на день потрібно з’їдати один-два шматочки шоколаду із стограмової плитки.

 

 

 

 

 

Наостанок, пропонуємо переглянути короткий сюжет про походження шоколаду.

 

 

 

А Ви вже скуштували шматочок шоколаду?

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.