А чи знали Ви, що лікті болять у впертюхів?

Не дивуйтеся, адже один із напрямів медицини та психології вже давно використовують термін “психосоматика” на позначення впливу психологічний факторів на виникнення і динаміку соматичних захворювань. Іншими словами, це коли реакція на емоційне переживання певним чином впливає на наше тіло, порушуючи роботу певної його частини (органу).

 

 

 

 

Напевно, вже не раз доводилося чути, що всі хвороби від нервів. Повірте, це не вигадка і не виправдання, а жорстова реальність, де всі захворювання виникають внаслідок психологічних невідповідностей, які можуть виникати в душі, підсвідомості та думках. Якщо Ви часто переживаєте гнів, тривогу, неврози, депресію, почуття провини, то належите жо групи ризику людей, основною прчиною захворювань яких є психосоматика.

 

 

Про те, що душа та дух впливають на тіло йшлося ще й грецькій філософії та медицині. Навіть теорії Зигмунда Фройда певним чином ґрунтуються на психосоматиці. Про останню, як 12 сигналів нашого тіла, кілька років тому писала психолог І. Главацька. Її дослідження опирається на роботи доктора Сьюзен Баббель, яка наполягає на тому, що дискомфорт і біль можуть бути сигналами внутрішніх переживань (потаємних страхів, невирішених проблем). А хронічний біль (якщо немає фізіологічних показань та видимих причин болю) – ознаки стресу і емоційних проблем.

 

 

Що ж робити, якщо результати аналізів в нормі і лікар говорить, що все добре, а Ви почуваєте себе погано? Можливо, причина в наших емоціях, відчуттях та думках?

 

 

 

 

 

Отож, якщо болить голова, потрібно робити собі вихідні, відпочивати та розвантажуватися від справ. До речі, постійний поспіх та хвилювання через дрібниці є чи не основними причинами виникнення головного болю.  Якщо Ваша шия нагадує про себе, зупиніться, та пробачте всіх, і себе також. Психосоматика розглядає біль у цій ділянці тіла як тягар образи на людей, які оточують і тягар образи на себе через власну недосконалість.

 

 

 

 

 

 

     Плечі, а особливо у жінок, можуть боліти від важкого емоційного навантаження та великого емоціного тиску. Розділіть свої турботи з коханою людиною чи сім’ю і тоді все минеться.  Верхня частина спини зазвичай болить від відсутності емоційної підтримки, коли ми відчуваємо себе недооціненими та некоханими. Станьте відкритішими для світу, спілкуйтеся з різними людьми, заводьте новізнайомства.  Ви “відчуватимете” нижню частину спини або ж поперек, якщо постійно хвилюєтеся про гроші. Тут завжди потрібно пам’ятати, що не в грошах щастя і навіть улюблена справа може принести прибуток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лікті болітимуть у тих, хто по життю є впертюхом і нізащо не йде на компроміси. Спробуйте ставитися до життя простіше.  Якщо Ви давно потребуєте друга, у Вас болітимуть кисті рук. Якщо виник такий біль, схоже, час виходити із власного закритого світу.

 

 

 

 

 

 

Боїтеся змін – болітимуть бедра. Не потрібно боротися з плином життя, адже “все йде, все минає…” Коліна болять від надмірно самолюбства. Подумайте не лише про себе, а й про інших, будьте уважнішими до тих людей, які Вас оточують.  Гомілки страждають від того надмірного емоційного навантаження, любовних переживань, засліплюючої ревності. Вчіться довіряти іншим людям, коханим, дітям та не “накручуйте” себе.  Щиколотки болітимуть у людей, які часто забувають про себе, відмовляються від певних зруностей, відпочинку. Що робити? Просто здійсніть дитячу мрію, подорожуйте, висипайтеся і все буде добре.  Якщо болять ступні, отже, зараз Ви переживаєте відчуття глибокої апатії, начебто тіло відмовляється кудись йти і щось робити. Дивіться на світ ширше, звертайте увагу на всі маленькі радощі та перемоги, насолоджуйтеся кожними моментом, смаком, запасом і поцілунком.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.