А що Ви знаєте про мед?

Від 14 серпня в Україні відзначатимуть три Спаси: медовий, яблучний (19 серпня) та горіховий (29 серпня). Кожен із цих свят є нагадуванням про збирання певного вражаю. До того ж, саме перший із вищеперерахованих днів, є початком посту, який триватиме рівно два тижні.

 

У народі 14 серпня ще називають Маковея. Саме сьогодні заведено освячувати маківки, квіти та мед. Останній до речі, універсальний лікар від багатьох захворювань. Про це й писатимемо далі…

 

 

 

 

Медом людство користується не одну тисячу років. Ще у Стародавніх Єгипті та Римі мед навіть слугував альтернативою валюті. Завдяки бджолам, до сьогодні ми не втратили цього неперевершеного дарунку природи. Він володіє омолоджувальними, бактерицидними, протигрибковими, очисними, заспокійливими, противірусними та ще багатьма корисними властивостями. Загалом, усі продукти бджільництва є корисними, їх використовують в апітерапії (лікування та профілактика захворювань за допомогою меду, перги, воску, прополісу та ін.).

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, ложка меду на добу здатна уберегти людський організм від простудних, серцево-судинних і шлунково-кишкових захворювань. Він містить багато вітамінів (A, B, C, D, E, K, PP) , мінералів (кальцій, магній, залізо, фосфор, калій, натрій та ін.) та ензимів, які зміцнюють імунітет. До того ж, мед допоможе із безсонням –  перед сном потрібно випити теплої води чи молока з ложкою цього “снодійного”. А також є чудовим “стимулятором” пам’яті, підвищує концентрацію і зміцнює захист організму від стресів.

 

 

 

 

 

 

Що буде, якщо залити мед окропом? Він втрачатиме всі свої цілющі властивості, навіть якщо його нагріти лише до 40 градусів. А для того, щоб отримав 100 гр. меду, бджолам необхідно облетіти 100 тисяч квіток.

 

Смакуйте медом, а також будьте здорові та усміхнені.

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.