Ще не знайшли спільну справу для двох – бігайте і самопочуття стане кращим

А як Ви починаєте свій ранок? Чи маєте час, щоб зробити зарядку? А, можливо, Ви вже давно бігаєте?

 

 

Багато людей, які розпочинають свій день із незначних фізичних навантажень, говорять, що це допомагає їм зібратися з думками, обдумати плани та чудово себе почувати упродовж всього дня. Що відбувається з нашим організмом, коли ми бігаємо та чи варто це робити кожного дня – читайте далі.

 

Як почуватиметься наше тіло, якщо розпочати бігати вже сьогодні? Відчуття втоми покине тіло вже після 30 хвилин повільного бігу підтюпцем. Адже у кров виділиться низка гормонів-нейромедіаторів, таких як дофаміни, серотоніни. Останні, як відомо, здатні покращувати наш настрій, тому вже після бігу Ви відчуєте приємно пощипування в ногах. Так, спершу з’явиться задишка, але це ненадовго, адже дихальна система потребуватиме більше повітря. Разом з тим, збільшиться частота серцевих скорочень і, як результат, кров інтенсивніше циркулюватиме, транспортуючи більше кисню у всі органи, а також, виводячи шлаки.

 

Чому говорять, що біг впливає на кращу роботу мозку, якщо під час фізичного навантаження працюють ноги, а не голова? І знову говоримо про кисень, що так життєво необхідний людині. У момент бігу увага мозку “переключається” і всі наші думки спрямовані лише на фізичну активність, на реакції та процеси організму. Саме у цей час ми знаходимо логічне вирішення багатьох проблем, бо ненадовго змогли відволіктися.

 

До того ж, біг позитивно впливає на всі групи м’язів – вони починають працювати. І навіть, якщо Ви ведете сидячий спосіб життя, годинка бігу вранці врятує від застоїв, болів та допоможе знайти вихід енергії, яка є у наших м’язах.

 

Чи можна вважати взаємозамінними біг і будь-яку роботу вдома? Головною відмінністю звичайної фізичної праці від бігу є те, що біг – це аеробна фізична активність. Тобто це інтенсивний процес газообміну. А коли ми робимо щось вдома чи на городі, наприклад, копаємо, то акцент падає більше на силові навантаження.

 

І наостанок, якщо Ви прагнете тримати себе у добрій фізичній формі, то навіть швидка ходьба Вам з цим допоможе. Успіхів. Нехай кожен день тепер стане кращим та радіснішим!

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.