Озвучена мова жестів – реальність

 

 

Виявляється, за допомогою такої рукавички, смартфона та відповідної програми, можна полегшити життя людям, які тимчасово не можуть говорити. І такий прилад винайшли не у далеких країнах, а тут, в Україні, ще й на Тернопільщині. Про Тамару Вощило – студентку-винахідницю технічного коледжу ім. І. Пулюя, читаємо на інтернет-ресурсі “Доба”.

 

 

 

 

 

 

 

За словами авторки, це – лише макет, прототип руки, яка говорить через смартфон і якщо у цю справу інвестувати, то вже скоро люди з вадами мовно-слухового апарату зможуть спілкуватися без проблем.

 

 

Саме з цим винаходом студентка захистила дипломну роботу. Теперішній розробці передував дещо спрощений варіант “рукавички, що розмовляє” – спершу це були лише 10 букв, із яких можна було складати слова.  А вже для нового винаходу попередній довелося розібрати повністю і розпочати роботу, як то кажуть, з нуля. Але у Тамари все вдалося. До речі, схожий проектів у світі лише кілька і за інформацією “Доби”, два зробили хлопці з Донецька. Сподіваємося, що для такого справді важливого проетку знайдуться щедрі інвестори і незабаром всі, кому справді потрібна така необхідна для спілкування річ, зможуть придбати винахід тернополянки за доступною ціною.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.