Одяг для дітей, який може полегшити життя батьків

Одна з компаній Великобританії, яка займається розробкою нових моделей одягу, нещодавно здійснила прорив у вбранні для дітей, читаємо на сайті Радіо Свобода. Особливістю, яка істотно відрізняє звичний одяг від цього є те, що нещодавно винайдені штанці та кофточки “ростуть” разом із дітьми та НА дітях, у прямому розумінні цього слова. Мова йде про універсальне вбрання, яке підходить малюкам від 4 місяців до 3 років.

 

 

Хоча це повідомлення більше нагадує частинку з якогось футуристичного фільму, адже тканина може розширюватися у різних напрямках та повертатися до початкової форми, а також змінюватися відповідно до рухів дитини, читачі мережі Facebook вже активно коментуюють таке ноу-хау. Здебільшого все зводиться до одноманітності, якогось нерозуміння дитячих потреб у чистоті та висловів про прирівняння цього одягу до роби. А виробники, у той час, плануюють вивести продукцію на ринок.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.