Обережно! Мокрий сніг

        Сніжок політає, все навкруги стає білим, але, вийшовши надвір, бачимо, що це лише по той бік скла все здавалося таким гарним. Насправді ж, мокрий сніг, плюсова температура і болото. Навіть важко передбачити, що вдягати і взувати, аби не застудитися.

 

Як би це не було банально, але сніг – це вода і коли надворі температура не падає нище нуля, все навкруги розкисає. Вирушаючи на вулицю, варто пам’ятати кілька правил. По-перше, потурбуйтеся, щоб взуття було сезонним, зручним та водонепроникним. Адже ноги завжди повинні бути в теплі. І виправдання: “Я ненадовго”, – тут не працює, бо навіть за кілька хвилин зручні та надійні влітку кросівки, стають мокрими. А ще плюс тоненькі шкарпетки і до легкого кашлю вже недалеко. До речі, зараз у спеціалізованих магазинах навіть продають спреї, що відштовхують воду.

 

По-друге, не забувайте про відповідний верхній обяг. Якщо надворі мокрий сніг, найкраще одягнутися у водонепроникну куртку. Кашемірове пальто для таких прогулянок не підійде. Рукавички і головні убори теж не завадять. Не соромтеся витягнути з сумки парасольку, адже в таку погоду вона буде доречною. До слова, берегти потрібно навіть мобільний телефон, тому під час виходу надвір його краще сховати в кишеню.

 

І наостанок, пам’ятайте, що організму потрібно трохи часу, щоб адаптуватися до нової погоди. Це стосується і самопочуття, й обережності, і навіть відчуття холоду.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.