Обережно! Кір повертається!

Про спалахи цього інфекційного захворювання зараз говорять із майже всіх телеканалів. Щодня з’являється інформація про нові випадки захворювання у дітей та дорослих у Київській, Херсонській, Дніпропетровській і навіть Тернопільській областях.

 

 

 

У Бучачі спалах кору відбувся влітку в одному з дитячих садків міста. Якщо пригадати події тих днів, то мало хто тоді говорив про захворювання. Аж через місяць після кількох випадків захворювання інформація почала надходити з тернопільських видань. В обласному центрі, до речі, теж не обійшлося без цього гострого захворювання.

 

 

 

Сьогоднішня ситуація, як і тоді, вкрай нестабільна, адже хворіють і дорослі, які переносять цю хворобу важче. Отож, які симптоми видають кір? Найперше, на що потрібно звертати увагу, це висока температура, нежить і кашель. Поряд з цим, з’являється висип, а інколи навіть кон’юктивіт, блювання і пронос. У групу ризику потрапляють як діти, так і дорослі, які не були вакцинованими і раніше не хворіли.

 

 

 

 

Потрібно пам’ятати, що кір – це гостре інфекційне захворювання, яке швидко передається повітряно-крапельним шляхом і специфічного лікування немає. Інкубаційний період – від 8до 14 днів. Вже на другйи день висип з’являється на слизових оболонках, а на 4-5 день червоні прищики вже покривають обличчя, шию, тулуб, руки і ноги. Ускладнення від хвороби досить непердбачувані, адже може призвести до пневмонії, вушної інфокції, запалення мозку та ін.

 

 

Якщо вже так сталося і Ви захворіли, залишається одне – відгородитися від всіх інших та трохи полежати в ліжку, провітрювати кімнату та пити багато води. І тут уже нікуди не дітися. А червоний висип на шкірі не рекомендують навіть мочити.

 

 

P. S. Бережіть себе та своїх рідних. 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.