Найдорожчі харчі для виробництва

Видання “New Scientist” опублікувало підбірку найдорожчих продуктів виробництва, які найшвидше виснажують та скорочують ресурси Землі. Для того, щоб необхідних ресурсів вистачило ще й нашим правнукам, ми повинні скоротити використання певних продуктів і напоїв. Сюди зараховуємо: яловичину, креветки, фісташки, картопля фрі, кава, банани, шоколад, – пише “Еспресо”.

 

 

Причин для зменшення використання вищеперерахованих продуктів є безліч, але найпоширенішою є використання великої кількості прісної води для їхнього вирощування та обробки. Так, “на 1 кг яловичини треба витратити 15 тис. літрів води, в той же час як для виробництва курятини треба її втричі менше, а пшениці – в 18 раз менше”, одна фісташка потребує до 4,5 літрів, “для однієї чашки кави треба використати 550 чашок води”, а на виробництво плитки шоколаду потрібно витратити до 2 тисяч літрів води, повідомляє “Еспресо”.

 

 

Що ж стосується креветок та бананів, то економити на цих продуктах потрібно через затратність добрив. Так, банани потребують дуже велику кількіст добрив, а на один кілограм креветок потрібно витратити до 25 кг спеціального корму.

 

І картопля фрі, за дослідженнями, які провели у Велиукобританії, ця їжа швидкого проготування, становлять 10 % відходів від загальної кількості.

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.