Як боротися з болем у шиї?

        Мене зрозуміють ті, хто довго сидить за комп’ютером, або швейною машинкою, рукділлям, музичним інструментом чи іншим заняттям для якого потрібно нахиляти вперед голову. Трапляється навіть таке, що сон на незручній подушці теж викликає цей пекучий біль. І складається враження, що вгорі між лопатками утворюється така тверда болюча, інколи навіть пекуча, ґуля.

 

Як боротися з цими неприємними відчуттями? Найперше, це робити перерви. Навіть тривала робота за комп’ютером потребує відпочинку. Адже малорухливий спосіб життя, особливо сидіння викликає застій у м’язах шиї, застій венозної крові, що часто стає причинами серйозних захворювань.

 

 

 

По-друге, потрібно робити собі невеличкі масажі та не забувати про вправи. Розтираючи легкими круговими рухами болючу зону, Ви одразу ж визначаєте рівень затвердіння м’язів та самі обираєте інтенсивність натискань. Переходячи до вправ, запам’ятайте, у жодному разі не робіть різких та надривчастих рухів. А легкі обертання, нахили голови вліво-вправо та вгору-вниз, можна виконувати навіть на робочому місці. Допоможуть також вправи-розтяжки, які не лише зменшать біль, а й зміцнять м’язи спини та шиї. Не варто також нехтувати ранковою фізкультурою, адже вона не лише зменшить біль, а й триматиме в тонусі все тіло.

 

Сидячи за якою-небудь роботою, не забувайте про осанку. Рівною спина повинна бути завжди: чи то стоячи, чи то сидячи.

 

І наостанок, правильне харчування, пиття великої кількості води та повноцінний сон ще нікому не завадили. Бережіть себе.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.