-15? Бережіться від переохолоджень та обморожень

Останні дні лютого не хочуть відпускати без морозу на згадку. І це чудово, адже зима без справді низьких температур та снігу – не зима. Але не варто надто захоплюватися прогулянками за температури мінус десять, п’ятнадцять чи навіть двадцять.

 

 

 

На час, коли стовпчик термометра демонструє рекордні показники, краще залишитись вдома та насолоджуватись погодою, спострегаючи із вікна. Але не всі можуть озволити собі таке задоволення, тому перед тим, як виходити на вулицю, варто запам’ятати кілька правил, на яких наголошують медики та надзвичайники.

 

 

 

 

По-перше, не нехтуйте шапками, рукавицями та шарфиками. По-друге, вільне взуття, вільний одяг та термобілизна – не повинні викликати відчуття дискомфорту. Навпаки, вони не порушуватимуть кровообіг та втримають тепло. Для всіх, хто миттєво змерзає в ноги – термохімічні устілки-грілки. Вони зберігають тепло до чотирьох годин.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер про їжу. Вона необхідна перед виходом надвір. Так Ви матимете більше джерел енергії. Надто часте вживання гарячих напоїв на морозі шкідливо впливає на судини. Адже від різкого перепаду температури в організмі, вони звужуються. А про алкоголь краще забути. Бо це лише на перший погляд від нього стає тепліше, а потім відбувається різке звуження судин і холод підбирається швидше. Наостанок, не забувайте про живильні креми, які варто наносити на відкриті ділянки шкіри хоча би за годину до того, як Ви виходитимете з дому.

 

 

 

До речі, портативна техніка, яку Ви зазвичай берете з собою, може не витримати такого холоду. Тому краще потримати її вдома. А декотрі мобільні телефони мають звичку одразу вимикатися. Тож, виходячи на мороз, тримайте засіб зв’язку в теплі.

 

 

Будьте здоровими та бережіть себе. 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.