А з ким танцюєте Ви, коли заходить сонце?

Це історія про подружню пару, яка, перебуваючи далеко одне від одного, все одно танцювала разом. Саме її розповідає нам Бруно Ферреро у книжечці коротких історій для душі “Таємниця червоних рибок”.

 

Давним-давно місіонер і провідник-індіанин мандрували і шлях їхній пролягав через Скелясті Гори. Щовечора, коли сонце хилилося до обрію, провідник залишав подорожнього, щоб побути на самоті. При цьому він щось наспівував та виконував якісь танцювальні рухи. Побачивши це, місіонер поцікавився, що ж означає цей дивний ритуал, і чому той здійснює його щовечора. Відповідь індіанина була доволі незвичайною: “Пісня, яку я наспівую, ми з дружиною склали разом. І коли перебуваємо далеко одне від одного, на заході сонця покидаємо всі свої справи і танцюємо, наспівуючи. Так ми, навіть далеко одне від одного, співаємо і танцюємо разом”.

 

Сучасні технології дозволяють у будь-яку мить зателефонувати до коханої людини, навіть якщо вона на іншому континенті. Можливий навіть відеозв’язок, коли можна навіть бачити свою половинку. Але якщо б всього цього не було, чи танцювали б ми на заході сонця?

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.