А Ви звертаєте увагу на натяки долі?

Інколи доля надсилає нам знаки та попередження, які б мали змінити або повернути в інше русло наше життя. Але через хибу людської байдужості та відкидання очевидного, ми просто не звертаємо на них уваги.

 

Бруно Ферреро, розповідає нам про хлопця, якому наснилося, що лев шматує його тіло кігтями. Вже наступного дня цей юнак вирушає на екскурсію до іншого міста, де випадково натрапляє на кам’яного лева, одразу пригадуючи сон. Звичайно ж, він розповідає друзям про свою нічну пригоду. І з абсолютною впевненістю, що йому нічого не буде, запихає руку в пащу кам’яного хижака, примовляючи: “Впізнаєш мене, леве? Прокинься! Роззяв свою пащу і розірви мене, якщо можеш”. Раптом, хлопець болісно скрикує і витягує з пащі лева закривавлену руку. Виявилося, що саме тут знайшов собі притулок скорпіон, який пронизав руку хлопця  отруйним жалом.

 

То ж чи варто нехтувати попередженнями?  Але ж не обов’язково все сприймати буквально, адже не завжди те, що ми бачимо відповідає, справжній суті справи.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.