Як чоловіка врятувало ягня…

            Трапляється, що через певні проблеми у нас немає бажаня щось робити, жити далі і навіть не хочеться нікого бачити. Але якась невидима сила підштовхує між люди, мовляв, скільки можна сидіти вдома. Серед інших ми може і залишаємося самотніми, але думки стають іншими, бо хтось щось цікаве розповідає, хтось кудись запрошує, а в когось добре виходить майструвати щось своїми руками. І ось із цим натхненням ми приходимо додому і розуміємо, що також можемо робити щось, щось своє. Ми приймаємо виклик і життя наповнюється новим значенням. Але трапляється й таке, що ми не слухаємо цих викликів, які дають бажання жити. Чому?

 

Бруно Ферреро у вже звичних оповідках на щодень розповідає нам про одного чоловіка, який повертався додому. Він так важко працював у лісі, горах, далеко від рідного дому, без відпочинку, але йому так і не вдалося зібрати грошей. Коли виходив з лісу, розпочалася страшня буря із громами, блискавками і градом. Одна блискавка влучила у те дерево, під яке сховався чоловік. Він почав тікати, але його поранило гілками, вибігши на відкриту місцевість, чоловік подався у напрямку дому, але їх розділяли кілометри. Зранений мандрівник біг далі, град обпікав його обличчя, а з пораненого тіла текла кров. Після довгого бігу чоловік впав перед кам’яним виступом і, втративши будь-яку надію, змирився із неминучою смертю.

 

              Втомлений, змоклий, побитий градом він почав засинати, віддавшись на поталу холоду, але раптом крізь сон почув бекання. Це глухе і віддалене благання про допомогу змусило його прокинутись та піти шукати ягня. Поблукавши, чоловік йшов на вже знайоме бекання і знайшов мокре ягня в дірці у скелі. Впаши до ґроту, рятівник не міг покинути тут бідолашну тварину. Він підняв його і подався до сухого місця, зігріваючи ягня теплом свого тіла. Чоловік також відчув, що і ягня його зігріває, повертаючи до життя. Вранці мандрівників розбудило сонце і чоловік побачив, що маленьке хоче їсти, сам він також був голодним, але найголовніше, що до нього повернулося бажання жити.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.