У найважчі хвилини Бог несе тебе на руках…

В останній день липня Бруно Ферреро пропонує нам цікаву історію для роздумів. Сенс її полягає в тому, щоб, не бачачи Бога, завжди відчувати Його просутність біля себе. Найкраще це ілюструє розповідь про сліди на піску…

 

 

Ми дізнаємося про чоловіка, якому наснився дивний сон. Наче він на березі моря, а поруч – Христос. І після кожного їхнього кроку на піску залишається дві стежечки слідів. Крізь сон чоловік розуміє, що кожен відбиток – це один день його життя. Але, придивившись уважніше, чоловік побачив, що у найважчі, найсумніші, найстрашніші дні, на піску залишається лише одна вервечка слідів. Після цього він звернувся до Бога із докором про те, що Бог говорив про постійну присутність з людьми, що не покидатиме їх у найважчі дні життя. Христос усміхнувся і дуже лагідно відповів: “Любий мій сину, я не полишав тебе ані на мить. Самотні сліди у найважчі хвилини твого життя, що ти бачив, – це мої сліди… У ті важкі дні я ніс тебе на руках.

 

Тому пам’ятаймо, що навіть, коли залишаємося наодинці, ми ніколи не самі – Бог з нами.

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.