У дрібницях шукаймо не роздратування, а навпаки…

Для багатьох людей плин років здається чимось таким швидким та нестійким, що вони навіть не встигають зупинитися на дрібницях. Хтось хоче зайнятися рукоділлям, але доба занадто коротка, а хтось прагне до досконалості, але його друга половинка завжди залишає чашку від кави на столі, і це знову стає причиною сварок, які на кілька днів вибивають із звичної колії…

 

 

Роздумуючи про дрібниці, Бруно Ферреро розповідає нам про молодого студента, який прагнув працювати для добра людства. Одного разу він вирушив до св. Франциска Салезія і запитав – що має робити для того, аби забезпечити мир у світі. Відповідь була дуже простою: “Не гримай так сильно дверима”. Можливо, ми навіть не звертаємо уваги, але своїми маленькими хибами порушуємо чийсь спокій. А сьогодні може бути саме тим днем, коли ми розпочнемо свій шлях до добра маленькими кроками.

 

На завершення читаємо про те, що малі суперечки часто викликають великі сварки. Через панчохи чи шкарпетки під ліжком починається багато розлучень. Але не потрібно забувати, що з малих речей та дрібниць часто виростає велика любов.

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.