Ціна вибору

 

Кожного дня ми стикаємося із проблемою вибору: від найменших дрібниць і до вирішальних справ у житті, кар’єрі, коханні… Інколи нас огортають сумніви: “А чи варто робити саме так?” І ми, як завжди, відкладаємо кожен складний вибір на потім. Але настає день, коли це “потім” вже зараз і ми змушені обирати абищо.

 

Бруно Ферреро, вибираючи історію для роздумів, наштовшує нас на дорогу роздумів про вибір, який у майбутньому може стати вирішальним.

 

 

Щоб вдало перейти пустелю, караван купців вирішує найняти провідника, який би знав усі шляхи, рухомі піски, оази та місцеві звичаї. Після перших десяти днів швидкого переходу, подорожні наткнулися на специфічне плем’я, умовою якого було принести жертву їхньому богові і йти далі, а якщо ні – вони вб’ють усіх. Довго радилися між собою купці. Проговоривши так якийсь час, вони вирішили віддати провідника, адже не були зв’язані з ним ні родинними узами, ні дружніми. Порадившись, так і зробили. Караван пішов, але дуже швидко загубився в пустелі, бо ніхто не знав дороги. Знесилені та зневірені купці вмирали один за одним.

 

“Ця незвідана таємниця людської природи. “Народ, що блукав у пітьмі”, побачив велике світло. І одразу ж уперто заходився його гасити!”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.