Таємниця щасливого подружжя

Що потрібно для щасливого подружнього життя? Хтось може сказати, що це великий будинок, автомобілі та всі гаразди, інший – власна справа та успіх, а комусь буде достатньо щирої посмішки коханої людини навіть через 20 років.

 

Бруно Ферреро розповідає нам історію про подружню пару, яка святкувала своє золоте весілля. Один хлопчина запитав у чоловіка, як йому вдавалося усі ці роки підтримувати радість та щастя у сім’ї. Подумавши кілька хвилин, старший пан розповів йому історію одруження зі своєю половинкою: відколи вони познайомились, він одразу зрозумів, що Люція – “саме та”. У день їхнього весілля, батько нареченої вручив молодому подарунок, який мав зробити подружнє життя щасливим. На величезний подив, у тій коробці лежав золотий годинник. Спершу наречений здивувався, а тоді відкрив його, щоб подивитись котра година. “Скажи щось приємне Люції”, було вигравірувано всередині.

 

 

 

Хто ж знав, що секрет щасливого подружнього життя так близько? Саме зараз скажіть щось приємне людині, яку кохаєте. Саме зараз… 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.