Святкування Різдва західного обряду

      Цьогоріч вперше 25 грудня в Україні офіційно святкують Різдво західного обряду.

 

 

 

 

 

 

Католицька та протестантська церква (пов’язані з ними напрямки: лютерани, англіканці) сьогодні зустрічають новонародженого Ісуса. Такий порядок святкувань – спершу Різдво, а вже потім Новий рік – пов’язаний з переходом на григоріанський календар.

 

 

 

 

 

 

 

Для багатьох українців офіційно визнаний день став лише підтвердженням віри. Адже інформація про те, що Христос народився через день після зимового сонцестояння (22 грудня) вже не таємницею. Вже зараз багато національних ЗМІ прогнозують, що через кілька років віряни всієї країни перейдуть на святкування Різдва саме за григоріанським календарем.

 

 

 

Вчора у вірян західного обряду був Святвечір, а сьогодні вони вітають Христа. Редакція Інтернет-видання “Бучацький інформаційний портал” приєднується до всіх привітань. Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом, зігріє Вам серце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселяється щастя і спокій у нім.

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.