“Ми щасливі й дякуємо Творцю, що можемо на світі жити…”

Так  24 березня розпочали Хресну Дорогу в монастирі отців Василіян гості із с. Красна Надвірнянського району Івано-Франківської області.

 

Парафіяни стали свідками розповіді ще не народженої дитини, яка подібно до Ісуса проходить свою Хресну Дорогу. Адже саме у цій розповіді, її поява є небажаною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читці виголошували наукові факти про те, що від самого зачаття це вже людина. І що би там не казали, а вбивати будь-що живе, а особливо маленьку людину – тяжкий гріх.

 

Всі спільно роздумували над словами дитини про прагнення до життя, турботи, любові, опіки. Історія її майбутніх звершень та обіймів, які могли б бути, зворушлива до сліз.

 

 

Але не лише до матері звертається дитя. Воно просить батька, щоб не відрікався від нього, щоб любив та прагнув його народження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цією Хресною Дорогою діти мали на меті показати, що аборти – це гріх і кожна дитина заслуговує на життя. Адже вона, як і Христос, ні в чому не винна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після завершення о. Теодор подякував усім за спільно проведений вечір. А гостям – за таке неординарне озвучення та висвітлення проблеми абортів у теперішній час.

 

 

 

“Ми можемо надіятися на Боже милосердя…”

 

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.