Прибирання стрілецьких могил

Перед Великоднем, зазвичай, усі прибирають власні домівки, подвір’я, готують смачну їжу та морально налаштовуються на святкування. Не оминають і кладовищ, де спочивають родичі. Цьогоріч учасники Бучацького осередку “Пласт” взялися до прибирання могил стрільців УГА на цвинтарі Нагірянки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За словами Миколи Вайди, старшопластуна станиці Бучач, така ініціатива виникла трохи спонтанно, але все таки мала успіх. Близько десяти дівчат та хлопців об’єдналися заради спільної доброї справи. До речі, раніше таким прибиранням опікувалася організація “Союз українок”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом, у нашому місті є ще кілька стрілецьких могил, які потребують догляду: на масиві та на горі Федір. Першу раніше доглядали місцеві мешканці, другу – студенти професійно-технічного училища. Найімовірніше, бучацькі пластуни доглядатимуть всі могили січових стрільців – власну історію потрібно шанувати та берегти.

 

Розповідаючи про плани на майбутнє, Микола зазначив, що на “Зелені” свята є задум прикрасити усі стрілецькі могили вінками із барвінку, які сплетуть дівчата із скаутської організації.

 

Дякуємо таким ініціативним дівчатам та хлопцям, які бережуть нашу історію.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.