Про таємницю мудреця

 

Часто у буденному житті нам не вистачає часу, щоб добряче виспатися, поїсти, відпочити і т. д. Через це, ми змушені робити кілька справ одночасно, як-от, дивитися телевізор і готувати їжу, чи слухати радіо і намагатися читати. Але чи виправдовує себе такий сумісницький метод виконання справ? Чи якісно ми робимо те, що повинні зробити?

 

 

 

Одного разу чоловік запитав у мудреця про таємницю його мудрості. Той відповів, що живе простим життям, їсть, коли їсть, спить, коли спить і молиться, коли молиться. Але того чоловіка, який запитував, трохи спантеличила така відповідь і він сказав, що не вбачає у цьому нічого незвичайного. До того ж, так роблять усі, коли їдять – їдять і т.д. Мудрець засміявся і сказав: “Коли ви їсте, то робите тисячу речей одночасно і тому жодну не робите досконало: ви думаєте, мрієте, уявляєте, згадуєте. Ви не тільки їсте. Коли я їм, то тільки їм, і коли гуляю – тільки гуляю і втішаюся прогулянкою. Коли я молюся, то для мене не існує нічого, крім Бога і молитви.”

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.