Про брак часу…

Сучасній людині дуже не вистачає часу. Чи то доба замаленька, а чи справ забагато – питання вічне. Але як не втратити себе у цій круговерті? Як знайти час для рідних і виконувати всю необхідну роботу? Бруно Ферреро пропонує чудову історію для роздумів на сьогодні саме на цю тему.

 

 

У книзі “365 коротких історій для душі” читаємо розповідь жінки, яка говорить про свою бабусю. Їй, щоб відвідати свою матір, потрібно було витратити 3 дні. Перший і отанній вона проводила в дорозі, а другий залишався для спілкування в саду та на кухні. Коли вже мама нашої оповідачки їздила до своєї мами, витрачала на все два дні. Якщо їй щастило і вона встигала на всі потяги з пересадками, то до кінця дня вони не лише зутрачалися, а й встигали про все поговорити. День, що залишився – займала дорога додому. “Мені, щоб провідати свою маму, потрібно лише пів години,” – пише оповідачка. Адже вона має власний автомобіль, а це значно скорочує час на дорогу. Але навіть попри це, вона затримується у власної матері на десять хвилин, бо ще дуже багато справ. Після цього читаємо досить логічне та влучне запитання: “Коли моя дочка прийде мене провідати, скільки часу їй це займе?”

 

 

 

Ще однією невеличкою оповідкою ділиться з нами Бруно Ферреро, розповідаючи, що колись у селі чоловіки і жінки збиралися біля криниці, щоб набрати води. За час, коли вони допомагали одне одному наповнювати посудини, люди мали змогу спілкуватися, обмінюватися думками, новинами. І коли кожен поволі повертався до свого будинку, мав час, щоб обдумати ці розмови і навіть помолитися. А потім до будинків провели воду і потреба кудись виходити просто відпала. Усе стало зручнішим. Але нам бракує і людей, з якими можна поговорити, і часу, щоб подумати.

 

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.