Пам’яті Любомира Гузара

31 травня відійшов у вічність Архиєпископ-емерит Української греко-католицької церкви, Блаженніший Любомир Гузар. Останні дні перед смертю владика провів у лікарні. Вже вчора ввечері парафіяни почали приносити квіти до його будинку, віддаючи, таким чином, останню шану. За повідомленням ЗМІ, похорон відбудеться 5 червня  у Патріаршому соборі УГКЦ в місті Києві. До того ж, сьогодні у Львові оголошено Днем жалоби.

 

 

За своє життя Блаженніший Любомир отримав багато державних нагород, серед них: Орден “За заслуги” ІІІ ступеня (2001 р.),  Орден князя Ярослава Мудрого V ступеня (2003 р.), Орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня (2006 р.), Орден князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня (2008 р.). Його кандидатуру розглядали серед можливих наступників Папи Римського Івана Павла ІІ.

 

 

Кілька духовних настанов Любомира Гузара:

“Вділіть молитві хоча б годину в день”.

 

“Пропонують купити крадене? Дешевше. Не знаю, чи доречні прямі поради. А ви самі як думаєте?”

 

Наш народ має духовну силу здобути остаточну перемогу. Цю силу треба використати: відректися корупції, забезпечити рівність прав, навчити тих громадян, які ще цього не зробили, служити ближнім, а не тільки собі. Ніхто з тих, хто ще не став на шлях до перемоги, не може виправдати себе, кажучи, що це понад мої сили“.

 

“Жодне добро не є понад наші сили“.

 

Ось вам образ майбутнього. Наше минуле та сучасне вчить нас, що ми – можемо, а якщо можемо, то повинні збудувати рідну хату, в якій будемо щасливими мешканцями”.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.