Навіть маленький гвинтик у великому кораблі має значення

Чи подобається Вам те, що Ви робите? Чи вважаєте Ви це своїм призначенням та покликанням? Сьогодні Бруно Ферреро розповідає нам історію про маленький гвинтик, який розуміє, що є частиною великого цілого.

 

 

Під час тривалої подорожі через Індійський океан, нічим непримітний гвинтик усвідомив, що йому вже набридло таке сіре та одноманітне існування. І він сказав іншим гвинтикам, що йде. Його товариші вирішили, що також вирішили, що так продовжуватися не може і сказали, що йдуть разом з ним. Всі сміливці викручувалися зі своїх маленьких комірчин посеред води. Чутка про те, що гвинтики хочуть йти, долинула і до цвяхів, і навіть до сталевих плит. Перші – підтримали гвинтиків і теж намагалися покинути свої звичні місця існування. Натомість, другі протестували, адже якщо цвяхи і гвинти підуть, то хто тоді їх триматиме і вони всі ніколи не потраплять додому.

 

 

 

Через деякий час колись могутній і впевнений корабель, який розтинав воду, почав скрипіти і деренчати. Тоді всі деталі, навіть найменші, звернулися до гвинтика із проханням припинити цей бунт, адже якщо корабель розсипеться і потоне. Коли гвинтик відчув себе в центрі уваги, аж тоді зрозумів, що є набагато важливішим, ніж дотепер йому здавалося. І тоді він вирішив повідомити всіх, що залишається на своєму місці.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.