Найголовніше перемінити серце,а не зовнішність…

Як часто ми прагнемо змінити зовнішність: хтось хоче схуднути, комусь необхідна нова зачіска і манікюр, ще хтось намагається стати зовсім іншою людиною. І спершу навіть здається, що трансформації подіяли, і жити стало краще. Проте, зіткнувшись з старими проблемами, розуміємо, що насправді страхи та побоювання залишились такими ж…

 

В останній жовтневий вечір для роздумів на цю тему Бруно Ферреро пропонує нам розповідь про буддійського ламу та мишку. Лама врятував маленького гризуна від холоду і коли вона хотіла піти, попросив залишитись. Мишка відповіла, що вона б з радістю, але боїться величезного кота і тому просить ламу перетворити її теж на кота. Але тільки маленька тваринка наступного ранку побачила котяру, страх переміг її. Потім вона попрохала пертворити її на великого собаку. Але знову не змогла себе перебороти і втекла від кота. Останнім проханням мишки було перевтілитись у тигра. Коли кіт побачив хижу тварину, втік на дерево, але й тигр не перестав боятися кота. Коли лама побачив наляканого тигра, сказав:

 

“Тепер ти зрозумів, мій маленький друже, що зовнішність є ніщо? На вигляд ти – страшний тигр, а боїшся кота, бо у тобі залишилось мишаче серце”.

 

Великі перетворення завжди слід розпочинати з переміни серця. 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.