А на що Ви найперше звертаєте увагу, коли знайомитесь з людиною?

Як часто життя нам підкидає сюрпризи у незнайомих людях. Адже спершу здається, що на вигляд з кимось не хочеться мати жодних справ, але у розмові дізнаємося, про неперевершеність та талант у роботі. Так само і навпаки. Але зовнішність інколи буває оманливою, тому людину потрібно оцінювати вже потім, коли вдасться співставити всі складові.

 

 

 

 

Історію для роздумів на цю тему нам пропонує Бруно Ферреро у книзі “365 коротких історій для душі”. Він розповідає про короля над усіма птахами – орла, який хотів дізнатися більше про незвичайний талант солов’я. Оцінити красу і спів цієї пташки, король відрядив павича і жайворонка. Після того, як посланці виконали свою місію, він забажав звіту. Павич розповів, що він навіть не звернув уваги на спів солов’я, бо його розчарував зовнішній вигляд – невиразне і скромне пір’ячко. А жайворонок був настільки у захваті від співу, що навіть забув подивитися на нього.

 

 

Нижче також читаємо історію про священика, який їхав у поїзді. На одній із станцій до нього в купе зайшов дуже неохайний на вигляд молодик. До того ж, з кишені стирчала явно не церковна газета. Побачивши це, священик чекав лише нагоди, щоб виголосити йому проповідь. І це сталося, коли хлопець, читаючи газету запитав про значення слова “диспепсія”. Священик, довго не думаючи, одразу почав говорити, що це страшна хвороба, яка вражає тих людей, які живуть неправильно, не складають планів на день, піддаються різним поганим звичкам і т. п. Яким же здивованим був проповідник, коли хлопець сказав, що в газеті написано про те, що папа страждає на диспепсію.

 

Йосиф Бродський писав, що кожен зауважує в інших те, що хоче в них зауважити – “часто наші думки так нас поглинають, що ми зовсім не чуємо ближнього”.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.