Молодь Бучача взяла участь у прощі на Івано-Франківщині

19 серпня Марійська, Вівтарна дружини, МХО «Цвіт Любові», молодь Струсова та всі охочі під супроводом  Сергія Бахіра та о. Йосафата Фітеля, вирушили автобусом в Гошів, де 19-20 серпня відбувалася відпустова проща.  Цей 4-годинний шлях був важким, адже палюче сонце забирало багато сил. Але наснаги додавали молитви та релігійні пісні, які прочани промовляли з усією щирістю. Дорогою до святого місця, ми повернули до Василіанського Храму Царя Христа в Івано-Франківську  до святого мученика Партенія, мощі якого з 12 серпня перебували в храмі в честь 400-річчя ЧСВВ.

 

 

Після прибуття  до  Гошева та Ясної Гори, побачили прочан з інших міст. Вони йшли пішки кілька днів зі Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини, щоб помолитися щиро за мир в країні, за здоров`я та щастя у світі. Прочани розповідали, що дорогою їх зустрічали люди, накривали пишні, але “пісні” столи для всіх подорожуючих.

 

О 20:00 учасники помолилися на Божественній Літургії за мир та спокій країни. О 22:00 відбулася Адорація (вшанування Святих Дарів), де прочани із 8 населених пунктів промовляли всі свої прохання та подяки Господеві. Зачаровував спів церковного хору, який супроводжував усі Богослужіння. Опісля Богослужінь відбувся чудовий концерт зі сценками, бансами та піснями, які органіували прочани.

 

О 5:00 всі посиділи біля ватри, погрілися та пили каву/чай, яким пригощав монастир.
Зранку прочани ще раз подякували Господеві за усі земні блага на Літургії та вирушили додому. Їхати не хотілось взагалі, адже там було настільки «фе…фе… фе… феноменально, фантастично, феєрично та по-василіянськи!» А найголовніше було те, що саме на цій горі кожен запалив у своєму серці вогонь, вогонь любові та милосердя, любові до Бога. Там була любов, там був Бог.

 

P. S. Дякуємо монастирю за створення умов для прочан. Дякуємо о. Йосафату Поповичу за те, що зустрів нас та розповів детальніше про храм.

 

Марія-Роксолана Слізяк

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.